Skip to content

Adoptuj kota

Czy szukasz nowego towarzysza?

Kot, podobnie jak pies to obowiązek na wiele lat. Zapraszając go do swojego domu, musisz zaakceptować zmiany, które wynikają z opieki nad zwierzęciem. Niektóre koty potrafią dłużej adaptować się w nowym miejscu. Potrzebują więcej czasu, by poczuć się komfortowo u boku nowego opiekuna. Każde zwierzę choruje, wymaga uwagi, finansowania żywienia, profilaktyki oraz leczenia.
Drapaki, zabawki, czy suplementy to także dodatkowe koszta w budżecie domowym.
Koty mogą drapać meble, a na pewno chętnie będą po nich chodzić. Żwirek lub inny wkład do kuwet, może stać się nową przeszkodzą pod naszymi stopami, który od razu rodzi wspomnienia bólu stopy od nadepnięcia klocków lego. Nie podejmuj pochopnych decyzji. Kot jest zwierzęciem bardzo wrażliwym, który potrzebuje czasu do akceptacji zmian i tylko Twój spokój, wiedza i zrozumienie mogą przyczynić się do sukcesu, jakim jest szczęście kota w Twoim wymarzonym domu.
Jeśli nie jesteś pewien, czy decyzja o adopcji kota to dobry wybór, skontaktuj się z nami. Postaramy się odpowiedzieć, na wszystkie pytania, rodzące wątpliwości.
 
Jeśli chcesz adoptować kota lub wziąć jednego z naszych podopiecznych na dom tymczasowy, zapraszamy Cię do wypełnienia ankiety. Po jej przeczytaniu, nasi pracownicy, skontaktują się, w celu przedstawienia kotów, które najlepiej odnajdą się u Twojego boku lub przedyskutują Twój wybór.
WYPEŁNIJ ANIKETĘ
Zanim odwiedzisz schronisko, pamiętaj by zabrać ze sobą:
– dowód osobisty,
– jeśli wybierasz się do schroniska samochodem, zadbaj o bezpieczny transport kota,
– jeśli podróż do domu z nowym przyjacielem, planujesz odbyć komunikacją miejską lub pociągiem, zapoznaj się z warunkami transportu przewoźników.
Opłaty za adopcję:
Kot/kocię: 30 zł
Kot powyżej 12 roku życia lub z chorobami nieuleczalnymi: bezpłatnie

Wyniki wyszukiwania

Rero
Rero
mały
/ samiec /
1 miesiąc
Jonti
Jonti
mały
/ samiec /
1 miesiąc
Tonti
Tonti
mały
/ samiec /
1 miesiąc
Leonia
Leonia
mały
/ samica /
4 miesiące
Tekla
Tekla
średni
/ samica /
4 lata
Pajti
Pajti
mały
/ samiec /
1 miesiąc
Konti
Konti
mały
/ samiec /
1 miesiąc
Tutobene
Tutobene
mały
/ samiec /
4 tygodnie
Rysiek
Rysiek
mały
/ samiec /
1 miesiąc