Skip to content

Adoptuj kota

Czy szukasz nowego towarzysza?

Kot, podobnie jak pies to obowiązek na wiele lat. Zapraszając go do swojego domu, musisz zaakceptować zmiany, które wynikają z opieki nad zwierzęciem. Niektóre koty potrafią dłużej adaptować się w nowym miejscu. Potrzebują więcej czasu, by poczuć się komfortowo u boku nowego opiekuna. Każde zwierzę choruje, wymaga uwagi, finansowania żywienia, profilaktyki oraz leczenia.
Drapaki, zabawki, czy suplementy to także dodatkowe koszta w budżecie domowym.
Koty mogą drapać meble, a na pewno chętnie będą po nich chodzić. Żwirek lub inny wkład do kuwet, może stać się nową przeszkodzą pod naszymi stopami, który od razu rodzi wspomnienia bólu stopy od nadepnięcia klocków lego. Nie podejmuj pochopnych decyzji. Kot jest zwierzęciem bardzo wrażliwym, który potrzebuje czasu do akceptacji zmian i tylko Twój spokój, wiedza i zrozumienie mogą przyczynić się do sukcesu, jakim jest szczęście kota w Twoim wymarzonym domu.
Jeśli nie jesteś pewien, czy decyzja o adopcji kota to dobry wybór, skontaktuj się z nami. Postaramy się odpowiedzieć, na wszystkie pytania, rodzące wątpliwości.
 
Jeśli chcesz adoptować kota, jednak nie możesz zdecydować się, który z nich powinien zamieszkać w Twoim domu, zapraszamy Cię do wypełnienia ankiety. Po jej przeczytaniu, nasi pracownicy, skontaktują się, w celu przedstawienia kotów, które najlepiej odnajdą się u Twojego boku.
WYPEŁNIJ ANIKETĘ
Zanim odwiedzisz schronisko, pamiętaj by zabrać ze sobą:
– dowód osobisty,
– jeśli wybierasz się do schroniska samochodem, zadbaj o bezpieczny transport kota,
– jeśli podróż do domu z nowym przyjacielem, planujesz odbyć komunikacją miejską lub pociągiem, zapoznaj się z warunkami transportu przewoźników.
Opłaty za adopcję:
Kot/kocię: 25 zł
Kot powyżej 12 roku życia lub z chorobami nieuleczalnymi: bezpłatnie

Wyniki wyszukiwania

Miko
Miko
mały
/ samiec /
2 miesiące
Kodak
Kodak
mały
/ samiec /
6 miesięcy
Merid
Merid
mały
/ samiec /
1 miesiąc
Kaloszek
Kaloszek
mały
/ samiec /
3 miesiące
Kamilka
Kamilka
mały
/ samica /
3 miesiące
Karolcia
Karolcia
mały
/ samica /
3 miesiące
Parmezan
Parmezan
mały
/ samiec /
1 miesiąc
Mascarpone
Mascarpone
mały
/ samica /
1 miesiąc
Gorgonzola
Gorgonzola
mały
/ samica /
1 miesiąc