Skip to content

Adoptuj kota

Czy szukasz nowego towarzysza?

Kot, podobnie jak pies to obowiązek na wiele lat. Zapraszając go do swojego domu, musisz zaakceptować zmiany, które wynikają z opieki nad zwierzęciem. Niektóre koty potrafią dłużej adaptować się w nowym miejscu. Potrzebują więcej czasu, by poczuć się komfortowo u boku nowego opiekuna. Każde zwierzę choruje, wymaga uwagi, finansowania żywienia, profilaktyki oraz leczenia.
Drapaki, zabawki, czy suplementy to także dodatkowe koszta w budżecie domowym.
Koty mogą drapać meble, a na pewno chętnie będą po nich chodzić. Żwirek lub inny wkład do kuwet, może stać się nową przeszkodzą pod naszymi stopami, który od razu rodzi wspomnienia bólu stopy od nadepnięcia klocków lego. Nie podejmuj pochopnych decyzji. Kot jest zwierzęciem bardzo wrażliwym, który potrzebuje czasu do akceptacji zmian i tylko Twój spokój, wiedza i zrozumienie mogą przyczynić się do sukcesu, jakim jest szczęście kota w Twoim wymarzonym domu.
Jeśli chcesz adoptować kota lub wziąć jednego z naszych podopiecznych na dom tymczasowy, zapraszamy Cię do wypełnienia ankiety. Po jej przeczytaniu, nasi pracownicy, skontaktują się, w celu przedstawienia kotów, które najlepiej odnajdą się u Twojego boku lub przedyskutują Twój wybór.
WYPEŁNIJ ANIKETĘ

Jeśli jesteś ciekaw czym najlepiej karmić swojego pupila to przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie mały poradnik, który znajdziesz poniżej.KARMIENIE

Jeśli nie jesteś pewien, czy decyzja o adopcji kota to dobry wybór, skontaktuj się z nami. Postaramy się odpowiedzieć, na wszystkie pytania, rodzące wątpliwości.
Zanim odwiedzisz schronisko, pamiętaj by zabrać ze sobą:
– dowód osobisty,
– jeśli wybierasz się do schroniska samochodem, zadbaj o bezpieczny transport kota,
– jeśli podróż do domu z nowym przyjacielem, planujesz odbyć komunikacją miejską lub pociągiem, zapoznaj się z warunkami transportu przewoźników.
Opłaty za adopcję:
Kot/kocię: 50 zł
Kot powyżej 12 roku życia lub z chorobami nieuleczalnymi: bezpłatnie

Wyniki wyszukiwania

Sierpień
Sierpień
średni
/ samiec /
13 lat
Sonata
Sonata
średni
/ samica /
2 lata
Krysia
Krysia
mały
/ samica /
4 miesiące
Extrana
Extrana
mały
/ samica /
4 miesiące
Mikasa
Mikasa
mały
/ samica /
5 miesięcy
Chynia
Chynia
średni
/ samica /
2 lata
Luizjana
Luizjana
mały
/ samica /
4 miesiące
Hylia
Hylia
średni
/ samica /
2 lata
Grobelek
Grobelek
mały
/ samiec /
3 miesiące