Skip to content

Ciapek

Wirtualny opiekun

Klasa 3C PSP 7 w Zielonej Górze

Opis

Ciapek to ogromnie przyjacielski i wesoły piesek, który emanuje pozytywną energią. Jego radość życia jest niesamowita, a towarzystwo ludzi sprawia mu ogromną radość. Jego największym szczęściem i źródłem radości są spacery. Mimo niewielkich rozmiarów i delikatnych problemów z łapkami, potrafi naprawdę porządnie pociągnąć na smyczy. Ciapek to jedna wielka kulka miłości. Jego serce jest pełne czułości i gotowości do dzielenia się nią z ludźmi. Widać to w każdym jego geście: liże, skacze, przytula się i domaga się głaskania. To psiak, który ma miłość wypisaną na swoim pyszczku i nie zna granic w wyrażaniu swojej przyjaźni. Daj mu szansę, ponieważ on już Ciebie kocha. Ciapek jest gotów na nowy etap swojego życia i jest pewien, że jego przyszły dom będzie pełen miłości i radości. Szukamy dla Ciapka kochającego domu, który doceni jego wspaniałą osobowość i gotowość do dzielenia się miłością. Jeśli jesteś gotów otworzyć swoje serce na tego uroczego psiaka, to on już teraz jest gotów, by stać się ważnym członkiem Twojej rodziny.

Informacje

10 lat
samiec
średni
Zielona Góra
10 sierpnia, 2021

Ciapek

potrzebuje

Suplementy: ARTIKRILL/ ARTHROVET, BIOPROTECT

Stosunek do innych psów

Mieszkał z innym dużym psem na podwórku, więc powinien się dogadać z innym psem. Na ten moment sprawdzamy jak reaguje na różne psy. Na spacerach równoległych z suczkami bardzo dobrze się zachowuje.

Stosunek do dzieci

Pozytywny

Zdrowie

Lekkie problemy z tylną łapą - utyka czasami, pobolewa go. Ze względu na zdeformowane opuszki, trzeba pilnować, żeby nie doszło do rozcięcia opuszki. Kastrowany