Fabia

Witam,

ogromne podziękowania za możliwość podzielenia się naszym domkiem z Fabią – 6 letnią kotką, która skradła nasze serca w 3 sekundy.
Damy jej tyle miłości ile udźwignie .Jeszcze raz dziękujemy za Fabię.
 
Pozdrawiamy, Iwo i Paulina 
 
 
 

Remont szpitalika zakończony

Chociaż od zakończenia remontu szpitalika w naszym schronisku, minęło już dwa miesiące, to nie zdążyliśmy się podzielić z Wami efektami.
 
Dzięki Prezydentowi Janusz Kubicki, Paweł Wysocki – Radny Miasta Zielona Góra, Zakładowi Gospodarki Mieszkaniowej w Zielonej Górze i Wam – wszystkim mieszkańcom Zielonej Góry, udało się stworzyć godne warunki do rekonwalescencji psów po zabiegach i w trakcie leczenia.
Dziękujemy!
 
Jeszcze kilka miesięcy temu, kafelki odpadały, podłoga była zalana, na ścianie był grzyb.
Dzisiaj to już tylko złe wspomnienie.
 
Miasto Zielona Góra stanęło na wysokości zadania, oferując pomoc w natychmiastowym remoncie.
 
I tak wspólnymi siłami, podzieliliśmy się zadaniami, rozwiązaliśmy poważny problem i zakończyliśmy remont pierwszego pomieszczenia.
 
Najważniejsze w dobrej współpracy jest znaleźć ludzi, którzy szukają sposobów a nie powodów.
 
A na zakończenie chcielibyśmy podziękować dwóm sympatycznym Panom, którzy przeprowadzali remont – pracownikom ZGM. Nie dość, że prace zostały przeprowadzone z należytą dokładnością, to jeszcze nigdy nie przestawaliście się przy tym uśmiechać. Nie było łatwo, ale z Panami zdecydowanie lepiej!
 
Niedługo podzielimy się kolejnymi dobrymi wiadomościami, a jeszcze jedna jest w kolejce – ta najlepsza!

Nowy podgrzewacz wody od M4H Garage

Nie minął nawet jeden dzień, od naszej prośby, żeby nasze zwierzaki otrzymały pomoc w postaci ciepłej wody! Jeszcze nigdy tak szybko nie udało nam się poradzić sobie z awarią. Wszystko dzięki firmie MH4 Garage, która podarowała Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Zielonej Górze nowy bojler!

Wracamy do ciepłych kąpieli psów, które wymagają opieki specjalistycznej ze względy na choroby skóry. Od dzisiaj znowu nie marzną nam również dłonie przy myciu psich misek po posiłkach. Dziękujemy!